Lista produktów marki Ultrasone

Założona w 1991 roku firma Ultrasone rozpoczęła rozwój wizerunku marki jako firma projektująca wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania dla innych firm audio. Dzięki stałemu rozwojowi Ultrasone opracowało wiele rozwiązań, które doczekały się opatentowania.

Założona w 1991 roku firma Ultrasone rozpoczęła rozwój wizerunku marki jako firma projektująca wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania dla innych firm audio. Dzięki stałemu rozwojowi Ultrasone opracowało wiele rozwiązań, które doczekały się opatentowania. Ultrasone ma siedzibę w miejscowości Wielenbach, blisko Alp na południu Niemiec. Pracownie biura koordynują sprzedaż i marketing dla ponad 50 krajów. Dział techniczny i finansowy zlokalizowany jest w Wielenbach oraz Tutzing. Produkcja rozmieszczona jest w wielu miejscach w Niemczech oraz na Taiwanie. Ultrasone od lat specjalizuje się w produkcji słuchawek, co prowadzi do kumulacji wiedzy i innowacji technicznych, pozwalających przygotować wyjątkowe produkty.

Jest 3 produktów.


Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Słuchawki Ultrasone Go

Słuchawki Ultrasone Go

Cena 469,00 zł

Mobilne słuchawki Go urzekają zarówno dźwiękiem jak i swym eleganckim, czarno-srebrnym wykończeniem. Go...

  • Wyprzedaż!
  • Nowy
Cena 469,00 zł
Słuchawki Ultrasone HFI 680

Słuchawki Ultrasone HFI 680

Cena 829,00 zł

HFI-680 przyciągają wzrok, a przy tym cieszą uszy niesamowicie naturalnym i detalicznym dźwiękiem. Zakładając je na uszy...

  • Wyprzedaż!
  • Nowy
Cena 829,00 zł
Słuchawki Ultrasone Performance 840

Słuchawki Ultrasone Performance 840

Cena 990,00 zł

Seria Performance do której pzypisany jest slogan “Statement of Sound & Design” skierowana jest do...

  • Wyprzedaż!
  • Nowy
Cena 990,00 zł